Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut consequat.

Buy Method, Thanks
{ }

Hızlı ve kolay 7 günde ingilizce konuşun

Hızlı ve kolay 7 günde ingilizce konuşun

Yıllardır ingilizce öğrenmek ve konuşmak için dil kurslarında zaman harcadınız ve hala ingilizce konuşamıyorsanız o zaman 7 günde ingilizce programları tam size göre.

Klasik dil kurslarındaki gramer ağırlıklı eğitimlerden farklı olarak kişilerin yaşayarak konuşarak ingilizceyi öğrenmesi ve konuşması için hazırlanmış eğitimlerde yurtdışına çıkmışsınız gibi ingilizce konuşulan bir sınıf ortamında ingilizce öğreniyor ve konuşuyorsunuz.

Katılımcılar  7 günde ingilizce eğitimlerinde 1 hafta boyunca yoğun bir şekilde ingilizce konuşma uygulamalarına maruz bırakılarak hızlı bir şekilde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Eğitimlerde kişilerin daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşması için nlp ve hipnoz teknikleri kullanılmaktadır ve kişilerin bu sayede bilinçaltı düzeyde ingilizce öğrenmesi ve konuşması sağlanmaktadır.

Eğitimlere katılan kişiler 1 haftalık programın sonucunda 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Sadece 7 günde hızlı ingilizce konuşun

Sadece 7 günde hızlı ingilizce konuşun

Geleneksel öğrenme yöntemlerinde zaman kaybetmek istemeyen kişiler daha kısa sürede daha hızlı ingilizce öğrenmek ve konuşmak için hızlı ingilizce öğrenme ve konuşma kurslarına başvuruyorlar.

Katılımcılar kısa sürede ingilizceyi öğrenmek isteyerek başvurdukları dil kurslarında çoğu zaman başarılı bir şekilde istedikleri seviyeye gelemiyorlar.

7 günde hızlı ingilizce öğrenme ve konuşma programlarında katılımcılar daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde ingilizce öğrenir ve konuşurlar.

Eğitimlerde klasik kurslardan farklı olarak yeni nesil hızlandırılmış ingilizce öğrenme ve konuşma teknikleri kullanılarak katılımcılar 7 gün boyunca yoğun bir şekilde ingilizce konuşma uygulamalarına maruz bırakılırlar.

Eğitimlere yoğun bir şekilde maruz bırakılan katılımcılar 7 günde 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Hipnoz teknikleriyle 7 günde ingilizce konuşun

Hipnoz teknikleriyle 7 günde ingilizce konuşun

Ülkemizde yıllardır gerçekleştirilen ingilizce kurslarındaki ingilizce eğitimlerinde katılımcılar klasik öğrenme yöntemleriyle ingilizce öğreniyor ve konuşuyorlardı.

Klasik öğrenme metotlarından farklı olarak eğitimlerde yeni nesil teknikler kullanılıyor ve katılımcıların daha hızlı bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşması sağlanmaktadır.

Eğitimler 7 tam gün boyunca kişilerin daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesi için yoğun bir şekilde gerçekleşen ingilizce konuşma programları uygulanmaktadır.

Eğiitmlerde kişilerin bilinçaltı düzeyde ingilizce öğrenmesini sağlamak amacıyla bilinçaltı öğrenme teknikleri kullanılmaktadır.

Nlp ve hipnoz tekniği gibi bilinçaltı teknikler kullanılarak kişilerin daha kalıcı bir şeklde ingilizce öğrenmesi sağlanmaktadır.

7 günlük eğitim sürecine katılan kişiler 7 gün boyunca 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Hızlı öğrenme metotlarıyla 7 günde ingilizce öğrenin ve konuşun

Hızlı öğrenme metotlarıyla 7 günde ingilizce öğrenin ve konuşun

Hızlı öğrenme yöntemleriyle desteklenen ve gerçekleştirilen 7 günde ingilizce öğrenme ve konuşma programlarında katılımcıların daha iyi bir şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşması için yeni nesil öğrenme yöntemleri eğitimlerde kullanılmaktadır.

7 günde ingilizce eğitim programını klasik öğrenme yöntemlerinden ayıran yeni nesil öğrenme yöntemleridir.

Yeni nesil öğrenme yöntemleri eğitimlerde kullanılarak kişilerin daha hızlı ve daha kola bir şekilde ingilizce öğrenmesi sağlanarak kişilerin daha kısa sürede ingilizceyi öğrenmesi sağlanmaktadır.

Eğitimlerde bilinçaltı öğrenmeyi desteklemek ve sağlamak amacıyla nlp ve hipnoz teknikleri kullanılarak bilinçaltı düzeyde katılımcıların ingilizce öğrenmesi sağlanmaktadır.

7 günde ingilizce programına katılan kişiler 7 gün boyunca eğitim alarak 1 kur düzeyinde bilinçaltı ingilizce öğrenirler ve daha kalıcı bir dile sahip olurlar.

7 Günde İngilizce Hedef Belirleme

NLP ile Hedeflere Ulaşmak çok daha kolay.
NLP ile İletişimde ana taşıyıcı sütunlardan biride, ne istediğini bilmek. Ne istediğini bilmek, başarılı bir durumun ilk aşaması.
Başarılı bir durumun en başında, istediğine doğru ve hızlı karar verebilmek çok önemli bir unsur.
Çoğunlukla bir işe başlayıp yaptığımızda, eğer istediğimiz konusunda doğru aşamaları izleyerek, bizim anladığımız anlamda doğru karar vermediysek, o durum sonuca ulaştığında ya da sonuca doğru giderken, bir sürü keşkeler olur.
“Keşke yapsaydım” ya da “keşke yapmasaydım”lar olur.
İşte bunları baştan görebilmek ve önlemini alabilmek için, ne istediğimizi her yönüyle değerlendirerek bilmek önemlidir.
Hayatımızdaki ‘keşke’leri ortadan kaldırmak, ancak ne istediğine doğru karar vermekle olur.
7 Günde İngilizce eğitimlerinde kullanılan NLP hedef belirleme teknikleriyle bilinçaltındaki engeller aşılarak öğrenme çok daha kalıcı olur.

Sidebar